Diskuze

Zde můžete vkládat své příspěvky, dotazy, zkušenosti nebo pocity ze sezení.

Bolesti zad

Diskuse » Bolesti zad

Martina Nám poslal(a) zprávu dne 12.7.2009 v 15:32 []

Po druhém porodu jsem začala čím dál tím větší problémy se zády.Časem se bolest stupňovala, a došla do té fáze, že mě bolest nepřecházela ani když jsem si lehla a byla v klidu.Myslela jsem, že je to důsledek toho, jak nosím děti na rukou, hlavně na levém boku (mamimky budou určitě vědět).Po sezení u paní Jany jsem odcházela plná energie, a i když je to teprve pár dní tak bolesti zad se nevrátili.Snažím se řídit jejími radami. Tímto ji moc děkuji.

Veselá Romana Nám poslal(a) zprávu dne 29.12.2009 v 13:01 []

Dobrý den, mám hodně podobné problémy a potřebovala bych poradit, předem děkuji

Jana Nám poslal(a) zprávu dne 30.12.2009 v 09:52 []

Dobrý den, ráda Vám s Vašimi problémy pomůžu, je potřeba se ale objednat do poradny, protože ten problém je ukryt v podvědomí a mailem Vám bohužel nedokážu pomoci. Vždy to souvisí s emocí, která Vás nějakým způsobem zablokovala a proto Vám záda hlásí, že nejste v souladu. Pomoc je opravdu velmi snadná. Záda většinou znamenají, pokud Vás bolí mezi lopatkami, chybí Vám citová opora, pokud Vás záda zlobí v bedrech, znamená to, že přebíráte starosti druhých, pokud Vás bolívá v kříži, jsou to finanční starosti. Neznamená to ale, že za to můžou finance nebo partner apod., znamená to, že vy svým postojem máte k tomuto problému blok. Můžete se objednat na tel. 603982937 anebo mailem poradna@kineziologiezlin.cz.

Simca22 Nám poslal(a) zprávu dne 26.9.2014 v 19:09 []

Dobrý den, já měla problémy ze zády po porodu pěkně dlouho. Zkusila jsem msáže a různé gely, ale nakonec mě bolesti zbavil až tento gel: http://www.gigalekarna.cz/produkt/olfen-drm-gel... , doufám že Vám pomůže, tak jako pomohl mě.

Odpovědět na dané téma

*Jméno:
*Kontrolní kód: Opište: fwzd
*Text zprávy:

Počet zobrazení 2695.

Copyright (c) 2007 Vaše jméno - RSS Zdroj - Edit