Diskuze

Zde můžete vkládat své příspěvky, dotazy, zkušenosti nebo pocity ze sezení.

Migrna

Diskuse » Migrna

Jana Nám poslal(a) zprávu dne 30.6.2009 v 11:28 []

Ráda bych Vám popsala vlastní zkušenost z odblokování. Přišla jsem si vyřešit migrény, které mě trápily poslední 3 roky 2x do měsíce. V regresi jsme se dostali do doby prenatálu a tam bylo potřeba pochopit a přijmout samu sebe. Měla jsem pocit, že jsem se vyskytla, nikoliv, že mě rodiče počali. Zní to neuvěřitelně, ale já jsem to tak opravdu cítila. Potom bylo potřeba pracovat s některými řečmi, které jsem si do sebe vtáhla, které mě urazily, ale přitom se mnou neměli nic společného. Toto stačilo, aby se migréna už více neobjevila (už to bude rok). Skutečně ji způsobili pouze špatně zpracované informace. Ve chvíli, kdy jsem si toto uvědomila, poslala tyto pocity pryč a nahradila je pochopením celé situace z odstupu času, výsledek byl neuvěřitelný a nesmírně se mi ulevilo

Jarda Nám poslal(a) zprávu dne 22.3.2016 v 13:31 []

Hezký den,asi to nebude zrovna nejvhodnější dotaz,ale zeptám se:lze s pomocí kineziologie zlepšit "nemoc levých rukou" neboli stát se manuálně zručnějším?

Jana Staroveská Nám poslal(a) zprávu dne 3.10.2017 v 22:31 []

Dobrý večer, ráda bych se k vám objednala. Kdy máte nejbližší volný termín? Je reálný ještě tento týden? Děkuji za odpověď

Odpovědět na dané téma

*Jméno:
*Kontrolní kód: Opište: fwzd
*Text zprávy:

Počet zobrazení 3504.

Copyright (c) 2007 Vaše jméno - RSS Zdroj - Edit