Jana Kočendová

Bolesti, vztahy, peníze

Naše tělo je tady pro nás proto, aby nám sloužilo, nikoliv, aby nás trápilo.

Když se Vám rozsvítí kontrolka v autě, že je třeba problém s olejem, co uděláte? Zalepíte kontrolku anebo vyměníte olej?

A jak je to s naším tělem? Zalepíte bolest (kontrolku) lékem od bolesti anebo budete hledat příčinu? Bohužel často kontrolku přelepíte. Přitom náprava je tak snadná...

Začala Vás bolet hlava, máte migrény… na co jste v posledních hodinách intenzivně mysleli? Co se dělo ve Vašem životě předtím, než začaly první migrény? Co Vám „zavařilo“ mozek?

Máte chřipku, nachlazení, virózu… nehlásilo Vám náhodou Vaše tělo už nějakou dobu před těmito příznaky, že si máte odpočinout? Poslechli jste svoje tělo? Anebo muselo „přitvrdit“ a uložit Vás na sílu do postele?

Bolí Vás zuby, žaludek… co nemůžete ve svém životě skousnout, co nemůžete strávit? A jak je to s Vaším sebevědomím?

Bolí Vás záda, kolena… jak je to se štěstím ve Vašem životě, s Vaším sebevědomím, zatvrzelostí?

Trápí Vás ledviny, ženské problémy, problémy s prostatou nebo se záněty močových cest… a jak to máte v životě se vztahy, partnery, dětmi a s láskou k sobě samým?

Špatně vidíte, slyšíte, máte záněty… co ve svém životě popíráte, co nechcete vidět, slyšet, na co se zlobíte?

Na začátku téměř každého zdravotního problému je emocionální příčina, tedy stres. Faciliátor problém pomocí svalového testu určí a následně tzv. odblokuje, čímž se stimulují samoléčebné mechanizmy těla a dochází k následnému uzdravení.

Vytestuji svalové napětí na Vašem předloktí, zjistím časově vznik bloku, příčinu, okolnosti vzniku a budeme si povídat. Po celou dobu povídání budete při vědomí, nejedná se o hypnózu nebo jinak změněný stav mysli, mluvíte pouze o věcech, o kterých mluvit chcete. Někdy půjdeme v čase zpět, do Vašeho mládí, dětství (věková regrese / recese). Pomohu Vám snadno si vzpomenout… a potom z pohledu odstupu času si vy sami uspořádáte svůj život tak, jak potřebujete.

Stejně tak to funguje s penězi. To pouze naše myšlenky nám blokují jejich hojnost. Ačkoliv jsme vědomě přesvědčeni, že tomu tak není, bohužel naše podvědomí to cítí jinak.

My sami jsme strůjci a zároveň i strojvůdci svého štěstí, hojnosti, zdraví, úspěchu. Odstranění bloku je velmi snadné, účinné, jemné a je trvalé!

Těším se na Váš příběh...